1 / 10
Se prodava kukja so golem dvor vo s.Cardaklija
1 €
08.08.2020 16:20

Штип / Штип

Број на соби:

5

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

s.Cardaklija

Se prodava kukja so golem dvor vo selo Cardaklija Stipsko. Za cena i poveke informacii javete se na ovoj broj :
071/921-987 Petre

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070 357 107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам