1 / 1
plac na avtopatot
25 €
18.07.2022 13:30

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

3900 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Zemjiste vo neposredna blizina na avto patot (pravec Gev.-Skopje)3900m2 nasproti Blokotehna ,soobrakajno povrzana so nadvoznik so dvata pravci na avtopatot Pogodno za se Cenata e fiksna 25 evra

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

zoki
Потврден огласувач
075555629
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам