1 / 11
Baliracka. Kosacka. Senoobrtacka. Drljaci. Molzacka
1 €
Цената не е фиксна
Денес 08:39

Берово / Берово

Site masini i priklucoci se vo rabotna sostojba i dobro socuvani, so mnogu malku rabotni saati. gi prdava poradi zaminuvanje. Mal komentar na cenana lice mesto, Posebno ako ide se komplet.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
070944395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам