1 / 6
Audi A3 2.0 dizel 140k 2004god
1 €
22.11.2018 10:30

Македонски Брод

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2019

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

S-line
Full oprema
Reg cela godina
078/296/058

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
078296058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам