Неподвижен казан за ракија
По Договор
22.11.2018 11:42

Кавадарци / Кавадарци

Се продава бакарен казан за ракија 120 литри. Казанот е неподвижен, ѕидан.
Цена по договор
Контакт: Ленче 072 250 931
Локација: Кавадарци

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

sofija
Потврден огласувач
076496696
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам