1 / 1
Kupuvam NSU Konsul osl / razmenuvam delovi / stari motori
10.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.06.2019 13:21

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Останато

Година:

1980

Модел:

NSU konsul

Километри:

500000

Kupuvam NSU konsul 350, 500 ili osl, razmenuvam delovi.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
075570605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам