1 / 1
ДОМАШНА ЛОЗОВА РАКИЈА
200 МКД
17.05.2022 14:53

Гевгелија / Гевгелија

Од сортите хамбург,вранец,сиричибук.
200 den
Broj tel.078303535

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Се продава од:

STANGEL DOOEL
Потврден огласувач
078303533/078303535
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам