1 / 2
Alternatori - Alanseri
1 €
Цената е фиксна
14.05.2022 20:36

Гевгелија / Гевгелија

Se prodavaat alternatori - alanseri za:
-Audi a4 1.6b - 1996god
-Peugeot 206 - 2.0hdi - 2001god
-Citroen Xsara - 1.4b - 1998god
*javete se na 070 509 350

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

****
Потврден огласувач
070509350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам