Se prodava dukan 26m2
По Договор
29.08.2022 08:51

Кичево

Квадратура:

26 m²

Греење:

Струја

Kontakt 075 207 097

Se prodava dukjan 26m2, komplet opremen so raftovi, klima. Informacii na 075 207 097

dukjan
dukan
dujkan
дуќан

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава / Можна е замена од:

xXx
Потврден огласувач
077811144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам