1 / 1
*НОВА* Ретро столица за нишање ЦРНА
3.699 МКД
26.11.2018 12:18

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Ретро се враќа назад во модерната ера, нашата стилска и удобна столица ќе ви направи прекрасен амбиент во вашата спална соба или дневна соба. Прекрасно обликуваната школка е направена од издржлив и силен полипропилен, а столчето ќе му даде целосна поддршка на вашето тело кога седите. Обезбедувањето на стабилност е со четири метални нозе со хромиран агол нанадвор и вклучуваат метални потпори кои го продолжуваат својот стил и цврстина. Основата од дрво е одлично составена, така што ќе добиете удобно и непречено лулање. Робустен, но сепак лесен, енергичната клацкалка ќе обезбеди функционално и модерно секојдневие во вашата современа просторија.

Категорија: Продавници, Трговија / Салони за мебел

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
075511181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам