1 / 1
Се издава дуќан
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.05.2020 13:58

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Се издава дуќан кај централната детската градинка.
Погоден за дуќан или канцелариски услуги.
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

/
Потврден огласувач
070248944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам