1 / 6
Нови чизми FilipFros - cizmi
4.200 МКД
Цената е фиксна
01.09.2021 19:03

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

41

Боја:

Црна

Чизмите се кожни, високо квалитетни, бр.41, не пропуштаат вода, погодни се за лов и планинарење.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070676344
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам