NIVA
100 МКД
17.02.2019 19:21

Демир Хисар

Квадратура:

1980 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodava niva vo selo suvodol demir-hisar
200metra od poslednata kuka na selotona javen pat
pogodna za gradba info na tele.076-995-640

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

mirko
Потврден огласувач
076995640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам