1 / 4
Plac vo Zlokukjani, Zajcev rid
20.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2021 13:27

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

350 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac od 350 m2 vo KO Zlokukjani, mesto vikano Zajcev rid, opstina Karpos. Spored GUP Skopje, placot e del od gradezna parcela za izgradba na objekt za komercijalni nameni. Utvrdena pazarna vrdnos e 11 000 denari po kvadrat. Mozna e zamena za garsonjera vo Skopje, Ohrid, Struga.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Stribor
Потврден огласувач
070375567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам