1 / 7
Clio
1 МКД
10.06.2022 20:36

Битола / Битола

Se prodava clio mozi i na delovi so atestiran plin i registrirano 2 novi gumi samo e osteteno na prednata desna strana se gleda i na slikite kontakt tel. Nikola 076 599 129

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

/////
Потврден огласувач
------
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам