1 / 2
Plac vo Krklino
1 МКД
28.01.2022 20:53

Битола / Битола

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezno mesto so dozvola za dogradba vo placot ima postoecki objekt i temeli za izgradba na objekt od 150 kvadrati so struja i voda izleguva i na avtopat ima i sporeden pat mestoto se naoga do servis kontakt Toni 070 564 254 !!!!! ekstra cena !!!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

/////
Потврден огласувач
------
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам