1 / 6
ОПЕЛ КАДЕТ 1.3 81 год.
По Договор
24.01.2023 01:25

Битола / Битола

Се продаваат половни делови за Опел Кадет D 1.3 1981 год.
Eden bandas 14"4×100
Reparirana letva, voopsto ne vozena.

МОТОРЧЕ ЗА БРИСАЧИ
МЕХАНИЗМИ ЗА ВРАТИ (2врати)
ЕЛЕКТРОНСКИ РАЗВОДНИК СО БОМБИНА
РАЗВОДНИК СО ПЛАТИНА
КЛЕШТИ ЗА ПРЕДНИ КОЧНИЦИ
МЕНУВАЧ 5 брзини за КАДЕТ Е
ЦИЛИНДАРЧЕ ЗА ЗАДНИ КОЧНИЦИ (ново)
КОМПЛЕТ СПИРАЛИ (предни и задни)
ДОБОШИ И ДИСКОВИ
КОМПЛЕТ СТАКЛА
РАКЕТА и делови од неа.
ЗАМАЕЦ и др.

Лице за контакт

Бранко - 070/207-606
Бранко - 070/207-606
Бранко - 070/207-606

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Kiril
Потврден огласувач
070697393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам