1 / 5
PEUGEOT 207 CC CABRIOLET BENZISKI MODEL
6.000 €
28.01.2023 14:34

Битола / Битола

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2017

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

SE PRODAVA PEUGEOT 207 CC KABRIOLET INFORMACII NA TELEFON VO SEKOE VREME MOZNO E I TEST NA ISTOTO VOZILO....

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Avtomobili
Потврден огласувач
075425571
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам