1 / 2
KOMODA ZA DUKAN
40 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.12.2018 21:57

Аеродром / Скопје

SE PRODAVAAT KOMODI ZA DUKAN, KIOSK, TRAFIKA VO ODLICNA SOSTOJBA, EDEN 40 EVRA A SITE VKUPNO 20 PO 30 EVRA

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски материјали

Се продава од:

vlado
Потврден огласувач
070376281
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам