1 / 3
Iveco Daily
6.500 €
29.03.2019 00:32

Ресен

Iveco Daily 2.5 Turbo
Se vozi so B kategorija
6 novi gumi zimski
reg cela godina
full servis

tel:070562528

cena 6500 eur bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Xxxxx
Потврден огласувач
070385686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам