Mesto za kuka
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.02.2022 09:23

Демир Хисар

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Mesto za kuka vo Belce so sredeni dokumenti

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

ivica
Потврден огласувач
078725017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам