1 / 6
Kaciga ski
1.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.11.2022 18:48

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam dve novi detski ski snowboard kacigi Crivit, golemina S/M (48-51) za deca 6-7 godini. (ZELENATA E PRODADENA)
Skii i konduri
https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4150970
https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4150983

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071311103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам