Logo

Audi A4 1.9 TDI

Број на оглас: 3096816 | Објавен на: 15.10.2019, 18:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A4 1.9 TDI 1996 god kolata je top sega napraven servis i reg do 03.2020 za povise info tel:
Samo na ovoj broj 072-235-671
Samo na ovoj broj 072-235-671
Samo na ovoj broj 072-235-671

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Jafi

Потврден огласувач