1 / 3
SETRA 315 HDH
6.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2022 21:05

Битола / Битола

SETRA 315 HDH
1997 godina
50 sedista

redovno servisiran
moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

MIG TRAVEL
Потврден огласувач
075226666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам