PRODAVAM JABOLKA PRESPANSKI
1 МКД
Цената не е фиксна
16.12.2018 13:00

Ресен

SE PRODAVAAT PRESPANSKI JABOLKA OD SORTITE
AJDARET 15 TONI
CRVEN DELISEC 2 TONI
ZLATEN DELISEC 2 TONi
GREEN SMIT 3 TONI
CADEL 2 TON
DOSTAVATA NA JABOLKATA VO BITOLA I BLISKA OKOLINA SE VRSI DO DOMA
CENA PO DOGOVOR
TEL
070502287
077525320
070751642
047256714

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
70502287
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам