1 / 2
se prodavaat dva detski kreveti mozi i posebno
3.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.08.2022 19:14

Битола / Битола

telefon za kontakat 078 392 509 cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Daniela dojcinoska
Потврден огласувач
078392509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам