1 / 4
Sony z3 so skrsen ekran
1.800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.12.2018 17:51

Виница / Виница

Марка:

Sony

Модел:

Z3

Боја:

Black

Интерна меморија:

2 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Sony z3 so skrsen ekran

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078680076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам