1 / 3
ZASTITNI STAKLA ZA IPHONE 6/6S/7/8 PLUS
450 МКД
Цената е фиксна
27.11.2022 17:42

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam dve zastitni stakla za iPhone 6/6Plus/7/8 Plus

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Заштитни Фолии, стакла

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
075410336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам