1 / 4
Hyundai accent
1 €
Цената не е фиксна
30.01.2023 14:04

Гевгелија / Гевгелија

KOLATA SE PRODAVA NA DELOVI
Hyundai accent
1.3
12v
2001
4 vrati so klima
elektrika na stakla
se prodava na delovi
*javete se na 070 509 350

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

****
Потврден огласувач
070509350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам