1 / 12
MASINI ZA SIENJE
100 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.12.2022 21:22

Кичево

Se prodavat polovni masini za sienje
Poveke Informacii
Zivko 070594850

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

nenad
Потврден огласувач
075350103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам