1 / 6
Ukrasi za doma, Украси за дома
3.000 МКД
03.12.2018 10:57

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Разни украси за дома, сите комплет цена 3000 мкд. Може и засебно цена на секое парче од 200 до 500 мкд.

- Вазната е рачно правена и е позлатена, цена 2200 мкд

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од керамика

Се продава од:

Vlad
Потврден огласувач
075453885
Испрати Е-маил до огласувачот

Kompjuter + monitor 19' tastatura gluvce

4500 МКД

Media-in kabel za volkswagen, audi

1400 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам