1 / 9
STALAK BESPECO MS30NE
2.200 МКД
02.11.2022 12:39

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOV STALAK ZA MIKROFON BESPECO MS30NE

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Epiphone
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам