1 / 5
МУСКАТНА ТИКВА (Cucurbita moscata D.)
1 МКД
Цената не е фиксна
03.12.2018 20:47

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам мускатна тиква (БЕЗ ГЛУТЕН) одгледана на целосно природен начин без употреба на било какви хемиски препарати.

Овој вид на тиква е одличен извор на витамини како : витамин Е, Б-6, Ц, А како и калциум, железо, магнезиум и многу др.

Информации на телефон : 070 273 237
Красе


Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Красе
Потврден огласувач
070 273 237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам