1 / 1
Bormashina racna
700 МКД
23.01.2022 16:26

Струга / Струга

Stara bormashina racna za kolekcioneri osven toa funksionira ubo treba da se iscisti malce i tolku, imam i edna druga za delovi za taja 300 den

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам