Logo

SE PRODAVA DUKAN 51 m2 VO CENTAR

Број на оглас: 3099524 | Објавен на: 17.05.2020, 11:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 51 m²

Греење: Струја

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


ДЕЛОВЕН ПРОСТОР (ДУЌАН ВО ЦЕНТАР)
ЛОКАЦИЈА: ДУЌАН ВО ЦЕНТАР НА Бул. Климент Охридски 53/ 1
ВКУПНА КВАДРАТУРА: 51 m2

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ...M

Потврден огласувач