1 / 7
Bmw 530 M-paket
7.999 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.12.2018 12:24

Брвеница / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2019

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

se prodava bmw e60 218ps+cip so najful oprema.... se gleda po slikite uvoz sfajcaria so servisna kniga 4 novi gumi registirana servisirana komplet motor menuvac. moze zamena so vasa doplata
samo realni ponudi... prednost golf 5 6 7 passat cc ili bmw.e90 320d..... kes extra cena samo na lice mesto......

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Bmw auto
Потврден огласувач
071846266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам