Соба
80 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2018 20:31

Аеродром / Скопје

Вработен во Скопје, бара посебна соба за изнајмување во стан со цимери. Преферирано место Аеродром или Центар, но може и во другите делови на Скопје.

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
38971375488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам