1 / 12
KERAMICAR - PLOCKAR - SANITARIJA
По Договор
29.01.2023 17:59

Кисела Вода / Скопје

Majstor so 30 god. iskustvo vrsi lepenje na plocki vo kupatila, kujni i saloni i renoviranje na starite kupatila komplet so vodovod i sanitarija

tel: 070 738 536

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Плочкари

Се продава од:

TH-BAU
Потврден огласувач
070738536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам