muzicar na violina buzuki bara bend
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.10.2021 20:28

Аеродром / Скопје

Категорија:

Останато

Пол:

Машко

Образование:

Виша СС-VI степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

sviram i peam yu angliski grcki turski ruski.cesen karakter.imam i snimano za estradni zvezdi.na leto sum kipar ili grcija.sviram site zicani unstrumenti.zlate 077761768.stan imam skopje i prilep.cyprus 0035799743239.Denes 20maj 2020 dodavam vo tekstot izmena birna:ovaa godina nemam kaj da odamporadi korona pandemija pa muzicari povelete ponudete

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

-----
Потврден огласувач
077761768
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам