1 / 5
//SINTIISAJZAER// KORG PA 50// SE MENUVA ZA KOLA
По Договор
27.08.2019 21:40

Струга / Струга

SINTISAZER KORG PA 50 SO SE RITMOVI SPRMNA JE DA OJS PO SVADBI I ZA UQENIK DA SE UQIT PROFESIONALNA JE MOZIT ZA ZAMENA ZA KOLAMOZIT OPEL ASTRA KARAVAN DAJTE PONUDA POZDRAVVV

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава / Можна е замена од:

*qelik
Потврден огласувач
072632304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам