1 / 8
GPS PRISLUSKUVAC SO POVEKE FUNKCII
1.800 МКД
Цената е фиксна
28.06.2020 11:18

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- PRISLUSKUVAC SO SIM CART I GPS TRAKER ZA SLEDENJE VO REALNO VREME SO POVEKE FUNKCII KADE I DA STE VO SEKOE VREME MOZETE DA SLUSATE I GLEDATE KADE SE NAOGJA POSTAVENIOT URED. SO OVOJ URED SEKOGAS BIDETE CEKOR NAPRED SO VREMETO I REALNOSTA. - Карактеристики:
Специјален дизајн за мотоцикл или автомобил. Стабилна изведба.
Мобилен телефон во реално време го следи вашето возило и вашата цел
GPS позиционирање и следење преку APP, wechat и SMS.
Двете за IOS и за Андроид.
Функција за далечинско слушање.
Аларм за слаба батерија.
Долго време стојат.

Технички параметри:
GMS фреквенција: 900 / 1800MHz / 850 / 1900MHz
GPRS: Class12, TCP / IP
GPS точност: 10m (2D RM)
Работна температура: -2 ℃ до 70 ℃
Димензија на производот: 4,5 * 3,7 * 1,3 см
Внатрешна батерија: 450mAh

Забелешка:
Приклучете ја SIM картичката Пред да го вклучите уредот.
Бидете сигурни дека SIM картичката има доволно кредит.
Предложена посебна GPRS податочна SIM картичка (само GSM мрежа)
1 * GPS Tracker уред прислушкувач
1 * USB кабел
1 * Упатство за користење - ПРАКАМЕ ПРЕКУ КАРГО ЕКСПРЕС ИЛИ БРЗА ПРАТКА СЕКОЈ ДЕН ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА. 077-735-790
070-607-455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATORI I OPREMA-DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI I VLAGOMERI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

DIGITALEN TERMOMETAR SO VLAGOMER HTC-2 DATA I ALARM

600 МКД

DIGITALEN TERMOMETAR SO VLAZNOST ZA NADVORESNA I VNATRESNA

500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам