1 / 8
Auto Plac leo se prodava kolite Moze zamena
8 €
Цената не е фиксна
24.09.2022 13:33

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Otkup na koli i prodazba na kolite za povece info tel 077655777
Moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Leotrim
Потврден огласувач
077655777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам