1 / 9
Лимузина за без пари
1.500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.12.2018 17:07

Дојран / Гевгелија

Марка:

Daewoo

Модел:

Espero

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2019

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Возилото е многу сочувано, купено ново од салон во 1996. Единствен сопственик. Гаражирано и во одлична состојба. Бензинец со монтиран плински уред. Поминати 261,000 км. Регистрирано до 2019 со нови зимски гуми. Редовно сервисиран. Проблем има само со електричните прозори кои треба да се поправат, не се отвараат. Поседува резервни два клуча. Редовен сервис и замена на се што е потрошен материјал.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071346665
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам