1 / 3
Extra cena-Ciciban 24ka kozeni veles i skopje
500 МКД
Цената е фиксна
02.01.2019 23:32

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

<30

Боја:

Други

Noseni edna sezona
Kako novi
Br 24ka
Ciciban kozeni i ortopedski
Lokacija veles i skopje

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам