Logo

Honda CBR 600 f4

Број на оглас: 3103625 | Објавен на: 14.08.2019, 11:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Honda

Вид: Спортски

Година: 2002

Модел: Cbr

Цена: 2.550 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Honda Cbr 600 mnogu dobro zacuvan I so mnogu dodatna oprema !

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Marjan

Потврден огласувач