1 / 2
Transport prevoz vrsam na sekakov vid
100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.03.2019 20:20

Петровец / Скопје

vrsam sekakov prevoz samo stoka ne tel +389 78826582

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава / Можна е замена од:

Welger
Потврден огласувач
+389 78826582
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам