1 / 2
Hisin 125 cc Moze zamena za 50cc Skuter
260 €
Цената не е фиксна
08.12.2018 01:04

Делчево / Делчево

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2009

Модел:

Hisin 125 cc

Километри:

5000

Hisin 125 cc perfektno socuvan pali vozi izgubeni dokumenti...Mozna zamena za 50 cc skuter

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Mehmet
Потврден огласувач
077754860
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам