1 / 10
FORD FIESTA 16V
12 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.03.2023 20:03

Штип / Штип

Ford fiesta 16v 1.8 benzin 1997 god. na delovi

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078290638
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам