1 / 2
Prodavam Kamin na drva Alfa plam
135 €
Цената е фиксна
26.07.2021 18:55

Струга / Струга

Prodavam poloven kamin na drva Alfa Plam, za povr[ina na greenje od 71 mkv., tezina 120 kg.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Се продава од:

risto
Потврден огласувач
070513218
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам