Logo

EXTRA Germanski nozevi -NOVI-veles i skopje

Број на оглас: 3106105 | Објавен на: 02.06.2019, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 950 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Novi germanski profesionalni nozevi
Extra kvalitet
Setot e 1000den
Lokacija veles i skopje

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 prodavac

Потврден огласувач